Telefon : +48 608 151 856 |  E-mail : biuro@scriptologic.pl

System dla placówki medycznej w USA

Projekt bez tytułu (94)
Branża:Medycyna, szpital
Rynek:USA
Rodzaj oprogramowania:Software + hardware
Data projektu:2010 – 2013
Problem:Usprawnienie procesu
Nasza rola w zespole:Wykonanie + zarządzanie

 

Realizacja projektu

40 osób

Wielkość zespołu

36 miesięcy

Czas trwania projektu

Status projektu

Zakończony

Skala trudności

8/10

Opis zlecenia

Był to bardzo zaawansowany projekt, w którym klient (placówka medyczna w USA), chciał zautomatyzować generowanie raportów i przekazywanie danych z wykonywanych badań. Wyzwaniem było to, aby nasz system współpracował ze wszystkimi urządzeniami w szpitalu, m.in. sprzętem do badania ilości krwinek, ciśnienia itp., a także – aby system utrzymywał najwyższe standardy pod kątem bezpieczeństwa.

Na samym początku musieliśmy rozpracować w jaki sposób stworzyć urządzenia (hardware), które będą kompatybilne z dotychczasowych sprzętem klienta, a następnie przygotować oprogramowanie (software), które powyższy sprzęt obsłuży.

Co zrobiliśmy

Wykonaliśmy system, który w bardzo bezpieczny sposób (w końcu to dane medyczne, bardzo wrażliwe) przekazywał dane z wykonanych badań do odpowiedniej bazy danych. Dane przed przekazaniem do bazy danych były jeszcze dwuskładnikowo weryfikowane na podstawie odpowiednich kodów QR – aby mieć 100% pewność, że odpowiednie informacje przekazywane są do odpowiedniej jednostki. 
Następnie, wszystkie posegregowane dane były przekazywane z bazy danych do systemu, który je wizualizował oraz przedstawiał w formie raportu dla wybranych jednostek u Klienta.

Co uzyskał klient

Klient otrzymał system, który ze 100% pewnością przekazuje dane z wykonanych badań a następnie przedstawia je w formie raportu

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Ten projekt był znacznie bardziej rozbudowany i skomplikowany niż kilka zdań napisanych powyżej. 
Jeżeli chcesz poznać ten temat dokładniej – zostaw swój nr telefonu 🙂