Telefon : +48 608 151 856 |  E-mail : biuro@scriptologic.pl

Dialer oraz CRM dla call center

Projekt bez tytułu - 2022-02-22T181423.332
Branża:Call center
Rynek:Polska
Rodzaj oprogramowania:Software 
Data projektu:2019-2021
Problem:Usprawnienie procesu
Nasza rola w zespole:Wykonanie + zarządzanie

Realizacja projektu

6 osób

Wielkość zespołu

24 miesiące

Czas trwania projektu

Status projektu

Zakończony

Skala trudności

8/10

Opis zlecenia

Nasz klient otwierał biuro call center, które miało za zadanie wykonywanie i odbieranie połączeń. Wszystkie połączenia musiały być nagrywane, musiała tworzyć się kolejka połączeń, musiała być możliwość wysyłania i odbierania SMS + panel raportowy dla zarządu.

Każdy klient do którego było wykonywane połączenie musiał mieć również swoją kartę, więc trzeba było do systemu call center stworzyć również system CRM.

Klient w ramach call center prowadził również sprzedaż wysyłkową, więc potrzebował aby system call center został zintegrowany z systemem do obsługi zamówień

Co zrobiliśmy

Wykonaliśmy kompletny system do obsługi połączeń, dzięki któremu kilkadziesiąt osób mogło wykonywać i odbierać połączenia, a ich przełożeni mogli te połączenia odsłuchiwać i analizować.

Dodatkowo został stworzony system CRM, gdzie każdy kontakt miał swoją kartę. W momencie jak klient miał swoją kartę i dzwonił do firmy to agent, który dostawał połączenie miał wgląd w informacje odnośnie klienta dzwoniącego.

Dodatkowo cały system został zintegrowany z systemem magazynowym, który obsługiwał wysyłkę paczek.

Dane pobierane z powyższych systemów zostały połączone i przedstawione w formie graficznych raportów, dzięki którym zarząd i kadra zarządzająca mogła dokładnie analizować pracę firmy i podejmować decyzję na podstawie konkretnych liczb.

Co uzyskał klient

Klient otrzymał kompletny system do pracy jego call center.

Po wdrożeniu systemu świadczymy również usługę wsparcia, na bieżąco monitorując wszystkie parametry systemu i wprowadzając ewentualne poprawki.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Ten projekt był znacznie bardziej rozbudowany i skomplikowany niż kilka zdań napisanych powyżej. 
Jeżeli chcesz poznać ten temat dokładniej – zostaw swój nr telefonu 🙂